Wielozadaniowe Nośniki Osprzętów bez klasy

To bardzo szeroka paleta maszyn zróżnicowanych pod względem gabarytów, możliwości technologicznych i cech charakterystycznych wynikających z ich budowy i przeznaczenia. Grupa tych maszyn wykorzystywana jest w robotach ziemnych, przeładunkowych, rolnictwie, gospodarce komunalnej i energetyce.
Na szkoleniach prezentowane są co najmniej dwa typoszeregi maszyn tj. z wysięgnikami teleskopowymi oraz tzw. maszyny kompaktowe z wysięgnikami ramieniowymi.
Na szkoleniach przybliżamy naszym słuchaczom zasady funkcjonowania napędów i sterowania funkcjami jazdy i osprzętów maszyn tej grupy.
Szkolenie składa się z części praktycznej i teoretycznej. Szkolenie upoważnia do przystąpienia do egzaminu i uzyskania uprawnień do obsługi WIELOZADANIOWYCH NOŚNIKÓW OSPRZĘTÓW
Na rynku maszyn zakwalifikowanych jako WNO spotkać można maszyny wielu producentów np. JCB, BOBCAT, NEW HOLLAND, MANITOU,MERLO, i innych. Coraz więcej tego typu maszyn pracuje na polskim rynku z uwagi na swoją dużą uniwersalność.

Ośrodek-Centrum Szkoleń Maszynistów Jacek Staska

ul. Warszawska 97,