O NAS

OŚRODEK-CENTRUM SZKOLEŃ MASZYNISTÓW powstał na bazie blisko 20 lat naszych doświadczeń w organizowaniu, zarządzaniu i realizacji szkoleń dla operatorów maszyn.

Doświadczenia zdobyte w pracy na stanowiskach zarządzania w firmach budownictwa i drogownictwa, dobór sprawdzonej, wykwalifikowanej kadry wykładowców i instruktorów szkoleń gwarantują profesjonalne doradztwo oraz fachową realizację szkoleń.

dlaczego ocsm mińsk mazowiecki?

• 01. doświadczenie

Ponad 20 sto letnia praktyka w organizowaniu i realizacji szkoleń jest dziś naszym największym atutem. Potrafimy należycie rozpoznać  potrzeby naszych klientów i udzielić stosownej porady w zakresie wyboru odpowiedniego szkolenia. Uczestnicząc w naszych szkoleniach możesz spodziewać się  fachowej i skutecznej realizacji przebiegu szkolenia zakończonej pozytywnym wynikiem egzaminu końcowego.

• 02. szkolenia teoretyczne

Szkolenia realizujemy posługując się nowoczesnymi formami przekazu audio-video, wykorzystując plansze, modele i elementy rzeczywistych maszyn, filmów i animacji ułatwiających zrozumienie istoty działania i bezpiecznego użytkowania grupy maszyn, której dotyczy szkolenie. Nasze materiały szkoleniowe udostępniamy w formie elektronicznej i papierowej.

• 03. szkolenia praktyczne

Odbywają się na maszynach i urządzeniach  współcześnie produkowanych m.in. przez firmy: CAT, LIEBHERR, KOMATSU, MANITOU, JCB, CASE, TEREX, HABBERMAN, WARYŃSKI, BOBCAT.  Instruktorzy skutecznie przekazują i ćwiczą umiejętności przyszłych operatorów.

• 04. egzaminy

Egzaminy prowadzone są przez Państwową Komisję Egzaminacyjną powołaną przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz Urząd Dozoru Technicznego.Egzamin składa się z części praktycznej i teoretycznej.Po zakończeniu kursu w Ośrodku odbywają się konsultacje przygotowujące słuchaczy do egzaminu. Udostępniane są słuchaczom materiały sprawdzające, umożliwiające samokontrolę poziomu przygotowania do egzaminu. NASI KURSANCI osiągają 98%  zdawalności egzaminów w pierwszym terminie.

Ośrodek-Centrum Szkoleń Maszynistów Jacek Staska

ul. Warszawska 97,